KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16857259
nr 1685 7259
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 72x53 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 10 mars 2025
kl 19:14:37
1.500 kr
1.600 kr
3.400 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
3.800 kr
4.200 kr
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel